ubezpieczenie medyczne

MEDYCYNA BEZ GRANIC – to ubezpieczenie zapewni nam leczenie w klinikach na całym świecie!

Dziś choroba nowotworowa nie musi zakończyć się zgonem. Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę z nieuchronności losu. Jednak mało kto wie, że za niewielki abonament może zagwarantować sobie leczenie w najlepszych klinikach na świecie. Szczególnie wtedy gdy w kraju leczenie może okazać się niemożliwe. Możemy też liczyć na fundacje, które pomagają zbierać pieniądze na leczenie poza granicami. Częste przeszkody leczenia to brak odpowiedniego sprzętu, leków, specjalistów, a przede wszystkim funduszy. W dzisiejszych czasach stanowią prawdopodobnie jedyną przeszkodę w leczeniu ciężkich lub rzadkich schorzeń za granicą. Dlaczego abonament jest świetnym rozwiązaniem na swobodny dostęp do lekarzy z całego świata gdy jest nam potrzebny? Jak go uzyskać?

Opieka medycyna bez granic

Przy wyborze ubezpieczenia dla siebie i naszych bliskich, powinniśmy mieć na uwadze różne okoliczności. Nie zawsze wypłata świadczenia jest w stanie zagwarantować pełne pokrycie kosztów leczenia. Tu z pomocą przychodzi dostęp do lekarzy specjalistów i nowatorskich metod leczenia za abonament. Gdy otrzymamy zatrważającą diagnozę, to już za późno by sięgnąć po taką polisę jako ostatnią deskę ratunku. Wybierając opiekę Medycyna Bez Granic, poszerzamy nasze spektrum wyboru leczenia, nie narażając się przy tym na ogromne koszty. Inne dobre rozwiązanie to osczędności, czy jednak damy radę samodzielnie pokryć wydatki na leczenie ? Ponad to sami poświęcimy sporo czasu na szukanie odpowiedniego specjalisty. W takich przypadku najczęściej jesteśmy zdani na pomoc ludzi wspierających zbiórki charytatywne, co nie pozwala nam jednak zaoszczędzić równie cennego czasu. Czy możemy temu zaradzić, dzięki ubezpieczeniu MBG?

Opieka Medyczna Bez Granic, obejmujące poważne stany chorobowe w tym nowotwory. Mogą zostać nim objęte zarówno dzieci, jak i dorośli, którzy nie ukończyli 65 i trwa do 85 roku życia.  Jeśli wystąpi ciężkie schorzenie nowotworowe, ubezpieczenie gwarantuje przeprowadzenie pacjenta przez szereg badań i pokrycie kosztów leczenia, lekarstw, tłumacza, operacji, pobytu, przelotów za granicę, gdy będzie taka konieczność.

Poważne stany chorobowe i zabiegi objęte ubezpieczeniem

  • Choroby nowotworowe,
  • Pomostowanie naczyń wieńcowych tzw. by-pass, rewaskularyzacja mięśnia sercowego,
  • Operacje naprawcze zastawki serca,
  • Zabiegi neurochirurgiczne,
  • Przeszczepy od żywego dawcy narządów,
  • Przeszczepy szpiku kostnego.

Oczywiste korzyści z polisy to niski koszt miesięczny – ochrona do 2 000 000 Euro w razie zachorowania w czasie trwania ochrony

Leczenie za granicą opłaca i organizuje partner firma Further, włączając w to koszty podróży chorego i małżonka, dawcy lub opiekuna. Organizacja i pokrycie kosztów zakwaterowania. Zwracane są również koszty leków zakupionych w Polsce po powrocie z kraju, w którym przeprowadzono leczenie, przepisane przez eksperta medycznego. Dodatkowo świadczenie pieniężne za każdy dzień pobytu w szpitalu.

Napisz komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń do góry