Ubezpieczenia dla firm - Pleszew

Szeroka oferta ubezpieczeniowa dla właścicieli firm obejmuje również propozycje dla pracowników. UNIQA wyróżnia się na rynku ubezpieczeniowym jeżeli chodzi o ubezpieczenia grupowe. Ma pozytywne opinie od klientów, którzy chwalą jej szybką obsługę, atrakcyjne ceny i warunki polis, profesjonalizm i doradztwo. 

Ubezpiecznie grupowe

Szeroka ochrona

Przy relatywnie niewielkiej składce w porównaniu z ofertami indywidualnymi mogę zaoferować Twojej załodze ubezpieczenie na wypadek uszczerbku na zdrowiu, pobytu w szpitalu, poważnej choroby, nieszczęśliwego wypadku, czy śmierci bliskiej osoby. Dodatkowe zalety to dostęp do lekarza poza NFZ rehabilitacja po wypadku i upusty na niektóre artykuły po zarejestrowaniu się na naszej platformie. UNIQA zaoferuje w ramach nabywanych przez Ciebie polis także możliwość indywidualnego kontynuowania ochrony przez pracownika mimo odejścia z zakładu pracy. Zaufaj doświadczeniu profesjonalnego agenta i sprawdź, jak niewielkim kosztem możesz budować markę wiarygodnego pracodawcy na lokalnym i ogólnopolskim rynku.

Indywidualne podejście

Podobnie, jak w przypadku każdej z oferowanej przeze mnie kategorii ubezpieczeń, jestem zawsze do dyspozycji Klienta. Począwszy od dogodnego zawarcia polisy (mogę stawić się w siedzibie firmy lub domu, w innym miejscu dogodnym dla zainteresowanego, albo pomóc w zakupie umowy on-line) po doradztwo w sytuacji konieczności skorzystania ze świadczenia lub zweryfikowania, czy wskazane okoliczności są objęte ochroną. Na spotkaniu z pracownikami omówię zasady i korzyści płynące z propozycji pracodawcy oraz odpowiem na wszystkie wątpliwości. W przypadku zajścia zdarzenia podlegającego ochronie pomogę w kompletowaniu niezbędnej dokumentacji, wyjaśnię uwagi zgłaszane przez Zakład Ubezpieczeń, a także doradzę bliskim poszkodowanego. Osoby korzystające z ochrony grupowej UNIQA Pleszew mają możliwość samodzielnego dokupienia innych dostępnych propozycji zabezpieczeń mienia, jak AutoCasco i OC, nieruchomości, życia i zdrowia, emerytury, majątku prowadzonej działalności gospodarczej. Zachęcam wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu omówienia możliwych wariantów oraz przeprowadzenia indywidualnej i bezpłatnej analizy potrzeb.

Wiem, jak ważny jest majątek chronionego przedsiębiorstwa ale ważniejsze jest bezpieczeństwo zatrudnionych pracowników Dobra polisa gwarantuje pomoc finansową i szybki powrót do zdrowia załogi co jest kluczowe dla przedsiębiorstw. Zapewne bez wydajnej i odpowiednio wynagradzanej kadry żadna działalność nie osiągnie sukcesu gospodarczego. Zabezpieczenie zdrowia i życia pracowników ma bezpośredni wpływ na losy ich rodzin i jest doskonałym sposobem na podniesienie prestiżu pracodawcy. Produkt ubezpieczeniowy dostosowany do tej pory jedynie dla korpaoracji i dużych organizacji UNIQA dostosowała również dla małych, rodzinnych biznesów.

Sprawdź pozostałą ofertę ubezpieczeniową w Pleszewie

Przewiń do góry