Ubezpieczenie mieszkaniowe - Turek

Nieruchomość to często największy majątek, jaki posiadamy. To również własne miejsce na ziemi i otoczenie, w którym dorastają nasze dzieci. Pieniądze włożone w spłaty rat lub większe i mniejsze remonty kosztowały nas często wiele wyrzeczeń, dlatego tak ważne jest, by to ochronić. Ubezpieczenie mieszkania Turek to kompleksowa propozycja, która w odpowiedniej cenie pozwoli Ci na zabezpieczenie swoich czterech kątów na wypadek nieprzewidzianych awarii i sytuacji losowych.

Ubezpiecz swoje mieszkanie u agenta Uniqa

Ubezpieczenia mieszkania – polisa do kredytu

Standardowym zabezpieczeniem do kredytu hipotecznego oprócz wpisu w Księgach Wieczystych jest cesja z polisy finansowanego przez Bank mieszkania. Wiele instytucji proponuje Klientom swoje rozwiązania już podczas przedstawiania oferty pożyczki na zakup wymarzonego M. Ich wadą są dodatkowe zapisy wyłączające niektóre zdarzenia, dodatkowe i często niepotrzebne opcje, z których kredytobiorca nigdy nie skorzysta oraz najczęściej bardzo wysoka cena. Produkty autoryzowanego agenta UNIQA są pozbawione zbędnych elementów, a w zamian za to mają ochronę przed typowymi sytuacjami, które mogą się zdarzyć, jak zalanie, pożar, kradzież z włamaniem, a nawet awarii sprzętów RTV i AGD. Wszystkie wymienione zdarzenia znajdziesz w ubezpieczaniu mieszkania Turek i w dodatku odpowiednio skalkulowaną składką.
ubezpieczenie mieszkaniowe

Ubezpieczenia mieszkania Turek – oferta dla wymagających

Luksusowe wille oprócz okazałych działek, drzew, rabat kwiatowych i krzewów, a także gustownie dobranej architektury ogrodowej powinny być także odpowiednio ubezpieczone. Kompleksowe oświetlenie posesji, całodobowy monitoring, systemy alarmowe i umowa z agencją ochrony nie rozwiązują wszystkich problemów. Dewastacje i sytuacje losowe nie omijają także takich nieruchomości i zdarzają się w najlepszych dzielnicach. Specjalnie skonstruowane pakiety ubezpieczenia mieszkaniowego Turek odpowiadają na takie potrzeby Klientów i w przypadku zaistnienia nieprzewidzianej sytuacji następuje szybka realizacja wypłaty odszkodowania.

Ubezpieczenie Turek – chroń swoje mienie

Nawet małe M jest warte ochrony. Twoja zepsuta pralka może zalać sąsiada lub on może sprawić, że Twój sufit będzie nadawał się do remontu. Podstawowe opcje ubezpieczenia mieszkania Turek mają w pakiecie to i inne typowe zdarzenia losowe. Przepięcia związane z remontem instalacji elektrycznej w bloku, niedbałość ekip remontowych, które uszkodzą okna lub drzwi, a także tak częste dewastacje, po których zgłoszeniu Policja bezradnie rozkłada ręce. Nie musisz już sam płacić za cudze błędy – polisy UNIQA Turek pomogą Ci rozwiązać ten problem. Składka jest zawsze dostosowana do Twoich możliwości.
Przewiń do góry