Ubezpieczenia dla firm - Sieradz

Szeroka oferta ubezpieczeniowa dla właścicieli firm obejmuje również propozycje dla pracowników. UNIQA wyróżnia się na rynku ubezpieczeniowym jeżeli chodzi o ubezpieczenia grupowe. Ma pozytywne opinie od klientów, którzy chwalą jej szybką obsługę, atrakcyjne ceny i warunki polis, profesjonalizm i doradztwo. 

Ubezpiecznie grupowe

Szeroka ochrona

 

Indywidualne podejście

 

Majątek prowadzonego przedsiębiorstwa jest bardzo ważny i służy zabezpieczeniu przyszłości biznesu oraz pracowników. Dlatego warto rozważyć możliwości, jakie daje ubezpieczenie grupowe i dla firmy w Sieradzu. Skorzystanie z niego ma pozytywny wpływ nie jedynie na osoby zatrudnione w danym miejscu – ochrona obejmuje również ich rodziny. UNIQA ma ofertę zarówno dla dużych korporacji, jak i dla niewielkich, rodzinnych działalności.

Oferta ubezpieczenia dopasowana do indywidualnej sytuacji firmy

Jako agent staram się zawsze najpierw dowiedzieć się, jaka jest struktura wiekowo-płciowa, ilość zatrudnionych ma firma, a następnie przedstawić mu propozycję, która będzie pasowała do jego budżetu oraz oczekiwań związanych z produktem, jakim jest ubezpieczenie majątku firmy czy też ubezpieczenie grupowe. Troszczę się także o to, by warunki spotkania odpowiadały osobie zainteresowanej propozycją UNIQA. W związku z tym mogę dojechać do Twojej siedziby w Sieradzu lub umówić się na rozmowę online. Staram się do minimum ograniczać wszelkie formalności, by zawarcie umowy było szybkie i bezproblemowe. Zajmuję się caym procesem.

W mojej ofercie dostępne jest także doradztwo w przypadku pojawienia się szkody i konieczności wypłacenia świadczeń z ubezpieczenia firmy czy grupowego. Zweryfikuję także, czy konkretna sytuacja jest objęta ochroną zgodnie z wybranym przez klienta pakietem. Środki są wypłacane możliwie szybko, dzięki czemu można przystąpić do rozwiązywania danego problemu. To także szansa na zminimalizowanie powstałych strat.

Uczestniczę także w spotkaniach z pracownikami, podczas których omawiam z nimi wszystkie korzyści, jakie wynikają ze zdecydowania się na ubezpieczenie grupowe czy dla firm. Przedstawię propozycję pracodawcy i wyczerpująco odpowiem na wszystkie pytania. Rozwieję też wątpliwości związane z polisą. W przypadku zdarzeń, które podlegają wykupionej ochronie, przygotuję również niezbędną dokumentację oraz będę służył doradztwem rodzinie osoby poszkodowanej. 

Wybierz ubezpieczenie grupowe z opieką lekarza i możliwością konsultacji ze specjalistą

Warto zaznaczyć, że już trzy osoby wystarczą do skorzystania z ubezpieczenia grupowego w firmie. Umożliwia to między innymi dostęp do opieki medycznej oraz do skorzystania z usług specjalistów i lekarzy. W razie zainteresowania ofertą jasno i zrozumiale przedstawię w siedzibie przedsiębiorstwa opcje dostępne dla Ciebie i dla Twoich pracowników w ramach oferty UNIQA. W czasie rozmowy postaram się w pełni dowiedzieć o potrzebach pracowników jak i Twojego biznesu, by następnie zaprezentować najkorzystniejsze dla niego opcje i składkę dostosowaną do budżetu.

W czasie naszej rozmowy dowiesz się przede wszystkim, jaki pakiet jest rekomendowany w wypadku Twojego ubezpieczenia grupowego dla firmy, zdecydujesz się na wysokość miesięcznych opłat oraz otrzymasz ogólne informacje o polisie i o jej zakresie, by móc świadomie podjąć decyzję na temat usługi, z której skorzystasz.

Szeroka oferta ubezpieczenia grupowego i dla firm w Sieradzu

W przypadku ubezpieczenia grupowego i dla firm w Sieradzu w zakres proponowanej ochrony wchodzą takie zdarzenia jak uszczerbek, poważna choroba, niezdolność do pracy, zgon osoby ubezpieczonej, pobyt w szpitalu, operacje oraz śmierć osoby bliskiej. W ten sposób Twoi pracownicy będą gotowi na wypadek wystąpienia wielu nieprzewidzianych losowych sytuacji, które mogą przydarzyć się w każdej chwili, nawet w najlepiej zorganizowanym miejscu pracy. Nie będą oni także musieli samodzielnie troszczyć się o uiszczanie opłat.

Już nawet stosunkowo niska składka opłacana każdego miesiąca może zmienić Twój zakres ochrony. Właściwie dobrane ubezpieczenie grupowe dla firm to dla pracowników propozycja ochrony na przykład w razie nieszczęśliwego zdarzenia w miejscu pracy, w wyniku którego poniosą oni uszczerbek na zdrowiu, przez co będzie ich czekał pobyt w placówce medycznej.

Zatroszcz się o bezpieczeństwo Twojej firmy i pracowników dzięki ubezpieczeniu

Jako agent oferujący ubezpieczenia grupowe dla firmy w Sieradzu zawsze staram się przedstawiać moim klientom propozycje korzystne finansowo, z atrakcyjnymi upustami, by mogli oni szybko i łatwo zabezpieczyć swoje mienie i przedsiębiorstwo oraz zadbać o ochronę zatrudnionych u nich osób.

Te ostatnie będą mogły dalej korzystać z moich usług, nawet jeśli zdecydują się zmienić miejsce swojej pracy. Przekonaj się, że dzięki mojemu doświadczeniu w branży, będę w stanie przedstawić Ci korzystne rozwiązania, które odmienią Twoje spojrzenie na kwestie bezpieczeństwa związane z prowadzoną przez Ciebie działalnością.

Przewiń do góry