Ubezpieczenia OC AC

Zakup pojazdu wiąże się z wykupieniem obowiązkowego ubezpieczenia OC, które chroni posiadacza przed poniesieniem ewentualnych kosztów związanych z kolizją drogową. Cała należność przeznaczona na pokrycie szkody zostanie wypłacona przez firmę ubezpieczeniową. Jednak tego rodzaju ubezpieczenie niestety obowiązuje tylko w określonych przypadkach, jeśli chcesz mieć pewność, że Twój pojazd jest odpowiednio chroniony zalecamy skorzystać z polisy AC autocasco. U nas wykupią Państwo najbardziej korzystne ubezpieczenia. Wielkość składki naliczana jest zgodnie z przysługującymi zniżkami każdego kierowcy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Gwarantujemy, że z pomocą naszego ubezpieczenia OC i AC, żadna awaria pojazdu,  kolizja,  kradzież  nie jest straszna! Przygotuj się na ewentualność gdy sprawca kolizji nie ma ubezpieczenia OC?

"W razie uszkodzenia pojazdu na wypłatę odszkodowania zawsze mogą liczyć tylko posiadacze dobrowolnego ubezpieczenia autocasco"

Ubezpieczenie OC

Każdy zarejestrowany pojazd musi posiadać polisę OC, która nazywana jest również odpowiedzialnością cywilną. Ten typ ubezpieczenia chroni posiadacza pojazdu przed poniesieniem kosztów związanych z rekompensatą wyrządzonych szkód na dobru materialnym innego kierowcy. Cała kwota wypłacana jest przez firmę ubezpieczeniową. Jednak ubezpieczenie OC nie chroni Cię zawsze przed wydatkami na naprawę swojego pojazdu, a przecież na tym zależy każdemu kierowcy. W związku z tym zalecamy zakup ubezpieczenia AC bo tylko wtedy mamy pełną gwarancję, że nie poniesiemy odpowiedzialności finansowej za szkodę lub regresu.
 

Ubezpieczenie AC

Dobrowolne ubezpieczenie AC to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą chronić siebie przed ewentualnymi kosztami. W ramach naszego ubezpieczenia, nie muszą się Państwo martwić kradzieżą samego pojazdu, jak i elementów wyposażenia a nawet transport do warsztatu samochodowego.. Dajemy możliwość ubezpieczenia całego pojazdu, włączając w to elementy wewnętrzne. Ubezpieczenie AC chroni Państwa całkowicie w przypadku kradzieży oraz uszkodzeń  wywołanymi różnymi zdarzeniami losowymi ale też holowaniem uszkodzonego pojazdu do warsztatu.

Oczywistym jest, że nie każdy samochód wymaga zakupu autocasco, jednak właściciele niektórych modeli powinni to rozważyć. Dodatkowa ochrona to również komfort psychiczny, który przekłada się na wewnętrzny spokój i bezpieczną jazdę.

 

Dlaczego warto wybrać nasze ubezpieczenia?

Profesjonalnie przygotowana oferta

Oferowane przez nas ubezpieczenia OC i AC to gwarancja skuteczności i niepodważalnej ochrony przed ewentualnymi zdarzeniami losowymi. Charakter ubezpieczenia i zakres wybierają Państwo sami, zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i możliwościami. Na podstawie przedstawionych wymagań i dodatkowych informacji przygotowujemy indywidualną ofertę w oparciu o przysługujące zniżki. Zatem wybierając nasze ubezpieczenia – nie przepłacisz. Chcemy, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie za rozsądną składkę.

Zakup przez internet

Ponadto, dajemy możliwość wykupienia ubezpieczenia OC i AC kontaktując się z agentem który z pomoże w dokonaniu zakupu przez internet, dzięki czemu dokonasz transakcji w szybki i prosty sposób bez wychodzenia z domu. Wystarczy, że podasz dane do formularza, a my stworzymy do Ciebie ofertę. Jest to niezwykle wygodne rozwiązanie bo nie musisz jeździć do agencji lub oddziału ubezpieczyciela szczególnie, gdy okres Twojej polisy dobiega końca. Dzięki nam szybko ubezpieczysz swój samochód i nie poniesiesz dodatkowych kosztów związanych z przerwą lub brakiem ubezpieczenia.

Doświadczeni eksperci

W razie jakichkolwiek wątpliwości i pytań dotyczących oferty służymy pomocą. Nasi eksperci posiadają należyte doświadczenie oraz wiedzę w tym zakresie, dlatego przygotowana przez nich oferta będzie adekwatna do Państwa wymogów i oczekiwań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji, dlatego można kontaktować się z nami za pośrednictwem podanego numeru telefonu oraz e- maila.

Zadowolenie klientów

Klienci, którzy nam zaufali cieszą się niską ceną składki oraz profesjonalnie przygotowaną ofertą. Nasz Przedstawiciel Własnej Sieci Sprzedaży zapewni Ci stałą pomoc, doradzi przez co nie będziesz skazany wyłącznie na infolinię. Dołącz do grona zadowolonych kierowców i ubezpiecz swoje auto. Główny obszar naszej działalności, na którym realizujemy ubezpieczenia OC i AC obejmuje najwięcej klientów z takich miast jak Ostrów Wielkopolski, Kalisz oraz Turek, ale przez internet realizujemy zgłoszenia klientów z całej Polski. Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Polisa na OC/AC w 3 prostych krokach bez wychodzenia z domu.

1. Zostaw dane kontaktowe. Zgłoś kiedy do Ciebie zadzwonić – podasz dane do polisy.
2. Po otrzymaniu oferty/wniosku polisy sprawdzasz dane opłacasz składkę.
3. Otrzymujesz polisę na email- GOTOWE!   Gwarancja satysfakcji!
Przewiń do góry