Ubezpieczenia Turek

Jestem mobilnym Agentem i pomogę Ci szybko oraz bez wychodzenia z domu zawrzeć dowolną polisę. Pracuję lokalnie, ale w razie potrzeby dojadę do dowolnego miejsca i zaprezentuję unikalną i kompleksową ofertę UNIQA – jednej z największych grup finansowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Ubezpieczenia Turek to gwarancja profesjonalnej obsługi oraz doboru najlepszej propozycji dla każdego Klienta.

UNIQA Turek

Klient Indywidualny

Klient Biznesowy

Przedstawię Ci pełen wachlarz każdego rodzaju ochrony w różnych wariantach. Ubezpieczenia Turek to polisy na mieszkanie i dom, AutoCasco i OC, życie i emerytura, a także propozycje turystyczne, dla dziecka czy grupowe dla pracowników Twojej firmy. Szeroka gama UNIQA pozwala na dobór stopnia ochrony i wysokości składki odpowiedniej dla wszystkich Klientów i ogółu portfeli. Szczegółowo zbadam Twoje potrzeby i dokonam szczegółowej analizy. Odpowiem na wszystkie pytania, nie omijając trudnych kwestii, jak zabezpieczenie rodziny po śmierci. Dostosuję wysokość opłat do Twoich możliwości finansowych i udowodnię Ci, że asekuracja w życiu i pracy to nie jest domena tylko bogatych ludzi.

 

Józef Wewiór - agent, pośrednik ubezpieczeniowy Uniqa

W niepewnych czasach bezpieczeństwo prowadzonej działalności jest kluczową kwestią dla biznesu. Oferta UNIQA Turek odpowiada na aktualne potrzeby wszystkich przedsiębiorców. Jeśli szukasz solidnego ubezpieczenia dla Swojej firmy, wystarczy, że się ze mną skontaktujesz, a otrzymasz ode mnie całościową ofertę lub pomogę Ci zawrzeć polisę on-line. Oprócz majątku prowadzonej działalności możesz zabezpieczyć również samochody, a także życie i zdrowie Swoich pracowników. Oferty grupowe UNIQA są cenione przez zatrudnionych ze względu na ich atrakcyjną cenę. Podnoszą prestiż właściciela zakładu, jako odpowiedzialnego i godnego zaufania partnera. Do pakietu mogę dodać także wariant indywidualny dla Ciebie i Twoich bliskich – jednorazowy zakup większej liczby umów w Ubezpieczenia Turek pozwala na zastosowanie atrakcyjnych zniżek, których nie znajdziesz u żadnego Brokera czy Agenta innej instytucji.

Oddział w Turku
Przewiń do góry