Ubezpieczenie mieszkaniowe - Pleszew

Niektóre z powodów, dla których warto wybrać agenta przy ubezpieczeniu domu, to:

Oszczędność czasu i pieniędzy – agent ubezpieczeniowy może zaproponować najkorzystniejszą cenowo i zakresowo polisę. Może również negocjować warunki ubezpieczenia i uzyskać rabaty dla klienta.

Ubezpiecz swoje mieszkanie u agenta Uniqa

Ubezpieczenia mieszkania – polisa do kredytu

Standardowym zabezpieczeniem do kredytu hipotecznego oprócz wpisu w Księgach Wieczystych jest cesja na polisie części finansowanej przez Bank na dom / mieszkanie. Wiele instytucji proponuje Klientom swoje rozwiązania już podczas przedstawiania oferty pożyczki na zakup wymarzonego M. Ich wadą są dodatkowe zapisy wyłączające niektóre zdarzenia, dodatkowe i często niepotrzebne opcje, z których kredytobiorca nigdy nie skorzysta oraz najczęściej bardzo wysoka cena. Produkty autoryzowanego agenta UNIQA są pozbawione zbędnych elementów, a w zamian za to mają ochronę przed typowymi sytuacjami, które mogą się zdarzyć, jak zalanie, pożar, kradzież z włamaniem, a nawet awarii sprzętów RTV i AGD. Wszystkie wymienione zdarzenia znajdziesz w ubezpieczaniu mieszkania Turek i w dodatku odpowiednio skalkulowaną składką.

ubezpieczenie mieszkaniowe

Dostosuje ubezpieczenie do indywidualnych potrzeb – agent ubezpieczeniowy może sprawdzić, jakie są oczekiwania i preferencje klienta oraz jakie są ryzyka związane z jego nieruchomością. Na tej podstawie zaproponuje ubezpieczenie, które będzie odpowiadać danej sytuacji i zapewni odpowiedni poziom ochrony.

Profesjonalna obsługa i doradztwo – agent ubezpieczeniowy to osoba z doświadczeniem i wiedzą na temat rynku ubezpieczeń. Może udzielić informacji i wskazówek na temat oferowanych ubezpieczeń, wyjaśnić warunki umowy i zakres ochrony, odpowiedzieć na pytania i rozwiać wątpliwości.

Pomoc w przypadku szkody – agent ubezpieczeniowy wspiera klienta w sytuacji wystąpienia szkody. Może  pomóc w zgłoszeniu szkody, przygotowaniu dokumentacji, kontaktach z ubezpieczycielem i uzyskaniu odszkodowania. Może również reprezentować interesy klienta w sporach z ubezpieczycielem.

Jeśli zdecydujesz się na współpracę z agentem ubezpieczeniowym, warto wybrać takiego, który jest godny zaufania, uczciwy, kompetentny i profesjonalny. Możesz sprawdzić opinie innych klientów, referencje lub certyfikaty agenta. Możesz również skorzystać z rekomendacji znajomych lub rodziny

Nieruchomość to często największy majątek, jaki posiadamy. To również własne miejsce na ziemi i otoczenie, w którym dorastają nasze dzieci. Pieniądze włożone w spłaty rat lub większe i mniejsze remonty kosztowały nas często wiele wyrzeczeń, dlatego tak ważne jest, by to ochronić. Ubezpieczenie mieszkania Pleszew to kompleksowa propozycja, która w odpowiedniej cenie pozwoli Ci na zabezpieczenie swoich czterech kątów na wypadek nieprzewidzianych awarii i sytuacji losowych.

Ubezpieczenia mieszkania lub domu Pleszew – oferta dla wymagających

Oprócz okazałych domów także architektura i ogrodzenia powinny być odpowiednio ubezpieczone. Kompleksowe oświetlenie posesji, całodobowy monitoring, systemy alarmowe i umowa z agencją ochrony nie rozwiązują wszystkich problemów. Dewastacje i sytuacje losowe nie omijają także takich nieruchomości i zdarzają się w najlepszych dzielnicach. Specjalnie skonstruowane ubezpieczenia mienia mieszkaniowego oraz OC w życiu prywatnym Pleszew odpowiadają na takie potrzeby Klientów i w przypadku zaistnienia nieprzewidzianej sytuacji następuje realizacja wypłaty odszkodowania bez ponoszenia dodatkowych kosztów. 

Ubezpieczenie Pleszew – chroń swoje mienie

Nawet małe M jest warte ochrony. Twoja zepsuta pralka może zalać sąsiada lub on może sprawić, że Twój sufit będzie nadawał się do remontu. Podstawowe opcje ubezpieczenia mieszkania Pleszew mają w pakiecie to i inne typowe zdarzenia losowe. Przepięcia związane z remontem instalacji elektrycznej w bloku, niedbałość ekip remontowych, które uszkodzą okna lub drzwi, a także tak częste dewastacje, po których zgłoszeniu Policja bezradnie rozkłada ręce. Nie musisz już sam płacić za cudze błędy – polisy UNIQA Pleszew pomogą Ci rozwiązać ten problem. Składka jest zawsze dostosowana do Twoich możliwości.

Sprawdź pozostałą ofertę ubezpieczeniową w Pleszewie

Przewiń do góry