Ubezpieczenia mieszkaniowe Sieradz

Ubezpiecz swoje mieszkanie u agenta Uniqa

UNIQA Sieradz

Każdy właściciel nieruchomości zdaje sobie sprawę z tego, że jest ona narażona na różne wypadki czy kataklizmy. Dlatego warto postawić na ubezpieczenie mieszkania czy domu. Jako agent w Sieradzu doradzam klientom w wyborze odpowiedniej polisy, przedstawiam im różne pakiety i przeprowadzam ich przez wszystkie formalności związane z podpisaniem umowy. Często taki budynek jest największym majątkiem, jaki należy do danej osoby, dlatego tak istotne jest dodatkowe zabezpieczenie go.

Ubezpieczenie mieszkania jako polisa do kredytu

W przypadku udzielenia kredytu hipotecznego standardową procedurą jest cesja z polisy danego lokalu, którego zakup finansuje bank. Wiele instytucji proponuje tego typu usługi na własnych warunkach, warto jednak przyjrzeć się Ogólnym Warunkom zwłaszcza jeżeli chodzi o zakres ubezpieczenia orz wykluczenia ochrony.

W ramach mojej propozycji dostępny jest pakiet w pełni dostosowany do Twoich potrzeb, bez dodatkowych wariantów, z których nigdy nie skorzystasz. Dzięki propozycji UNIQA Twoje ubezpieczenie domu i mieszkania będzie obejmowało typowe losowe zdarzenia, takie jak na przykład pożar, zalanie, włamanie z kradzieżą oraz awarię sprzętów RTV i AGD. Ochrona przed tymi sytuacjami łączy się w tym przypadku z korzystnie skalkulowaną składką. 

Właściciele dużych obiektów, takich jak na przykład wille z okazałymi ogrodami lub inne tego typu nieruchomości, często inwestują w dodatkowe zabezpieczenie swojego majątku, takie jak oświetlenie posesji, całodobowy monitoring, kontrakt z agencją ochrony czy też systemy alarmowe. Oprócz tego warto także zaopatrzyć się również w ubezpieczenie mieszkania oraz domu, które będzie stanowiło dodatkowe wsparcie w przypadku pojawienia się trudnych sytuacji związanych ze znacznymi i niespodziewanymi szkodami.

Pamiętaj o tym, że nawet najlepsze zabezpieczenie czy ulokowanie nieruchomości w dobrej dzielnicy nie zawsze uchronią Cię przed nieoczekiwanym, nieszczęśliwym wypadkiem, wandalizmem lub włamaniem. Specjalne pakiety ubezpieczenia mieszkania i domu skonstruowane w mojej ofercie agenta w Sieradzu sprawią, że przygotujesz się na to, czego nie da się przewidzieć, a Twoja nieruchomość będzie dodatkowo zabezpieczona przed taką ewentualnością.

Nawet najmniejsze mieszkanie czy dom często stanowi najważniejszą część majątku wielu klientów i warte jest dodatkowej ochrony. Nikt nie jest bowiem w stanie zabezpieczyć się całkowicie przed zalaniem ze strony sąsiada lub nagłym zepsuciem pralki, które z kolei spowoduje, że sufit lokalu piętro niżej zostanie zrujnowany. Aby uniknąć wysokich kosztów związanych z remontami, wybierz optymalny dla Ciebie pakiet ubezpieczenia mieszkania i dostosuj miesięczne składki do Twojego budżetu. Już niewielka, regularna opłata sprawi, że będziesz spać spokojniej.

Zaletą świadczonej przeze mnie usługi jest fakt, że środki z Twojego ubezpieczenia domu i mieszkania w Sieradzu będą wypłacone sprawnie i szybko. Pozwoli to na natychmiastowe przeprowadzenie prac remontowych i usunięcie nieestetycznych zmian lub uniemożliwiających korzystanie z pomieszczenia skutków niedawnej awarii. 

Pomoc w przypadku szkody dzięki ubezpieczeniu mieszkania i domu

Nieistotne czy chodzi o awarie, przepięcia spowodowane remontem instalacji elektrycznej w całym bloku czy też może o uszkodzenie drzwi czy okien przez ekipę remontową. W każdej z tych sytuacji proponowane przeze mnie ubezpieczenie domu czy mieszkania sprawi, że skutki tych niefortunnych wydarzeń nie dotkną Cię tak mocno, jak miałoby to miejsce bez zadbania o dodatkowe zabezpieczenie i ochronę mienia.

Nikt nie lubi być zmuszonym do niespodziewanych wydatków, zwłaszcza jeśli spowodowane są one cudzymi błędami. Jeśli więc staniesz w obliczu konieczności remontu łazienki przez awarię pralki lub rury sąsiadów, to dobrze jest być gotowym na taką okoliczność dzięki ubezpieczeniu mieszkania czy domu. Nie daj się zaskoczyć i zatroszcz się o swoją spokojną przyszłość dzięki niedużej składce. Już niewielka suma znacznie odmieni Twoją pozycję w przypadku nieszczęśliwych wydarzeń losowych, takich jak pożar czy zalanie.

Wybierz ubezpieczenie mieszkania w Sieradzu na miarę Twoich możliwości

Jako agent staram się, by zawarcie umowy ubezpieczenia domu w Sieradzu było możliwe komfortowe i ograniczało się tylko do niezbędnych formalności. Spotkanie może się odbyć w formie stacjonarnej albo online. W czasie rozmowy postaram się odkryć, jakie są Twoje możliwości i który z pakietów UNIQA będzie najlepiej dostosowany do Twoich potrzeb oraz spełni wszystkie wymienione przez Ciebie oczekiwania.

Oddział Sieradz
Przewiń do góry