Ubezpieczenie mieszkaniowe

Ubezpieczenie na dom i mieszkanie

 

Ubezpieczenie domu i mieszkania staje się coraz bardziej powszechne. Warto pamiętać, że to właśnie dom zapewnia nam dach nad głową, poczucie bezpieczeństwa, stanowi miejsce spotkań rodzinnych, być może to właśnie w tym domu stawialiśmy pierwsze kroki, umawialiśmy się z przyjaciółmi czy spędzaliśmy święta. Dlatego dajemy Ci możliwość ubezpieczenia mieszkaniowego i zapewnienia bezpieczeństwa w razie nagłych i niespodziewanych przykrych wydarzeń. Przychodzimy na ratunek w razie pożaru, zalania, katastrof, kradzieży z włamaniem, awarii i innych nieprzewidzianych zdarzeń. Katastrofy zdarzają się dosyć rzadko, natomiast awarie znacznie częściej i zadają nam wiele kłopotów i utrudnień, dlatego zapobiegaj i działaj z wyprzedzeniem, dzięki naszemu ubezpieczeniu mieszkaniowemu w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim oraz Turku, a także pozostałych miast na terenie kraju – żadna awaria nie będzie dla Ciebie problemem.

Ratunkiem jest ubezpieczenie nieruchomości w razie nieprzewidzianych wypadków, zwłaszcza gdy chcemy zapewnić sobie finansowe bezpieczeństwo.

Polisa na dom/mieszkanie w 3 prostych krokach - bez wychodzenia z domu

Pierwszym krokiem, jaki musisz zrobić, aby uzyskać ubezpieczenie mieszkaniowe to wysłanie swoich danych kontaktowych. Kolejno, należy zgłosić termin kiedy mamy do Ciebie zadzwonić. To właśnie wtedy podasz dane do polisy. Po otrzymaniu specjalnie przygotowanej dla Ciebie oferty i wniosku sprawdzasz zgodność danych i opłacasz składkę. Następnie otrzymujesz polisę na adres mailowy. Od teraz możesz cieszyć się gwarancją bezpieczeństwa w razie nagłych wypadków.

Kiedy rozpoczyna się ochrona Twojego domu/mieszkania?

Ochrona rozpoczyna się w dniu, w którym Ty ustaliłeś początek okresu ubezpieczenia. Od tego momentu możesz cieszyć się doskonałą gwarancją w razie jakichkolwiek przykrych wydarzeń zaistniałych w Twoim domu lub mieszkaniu.

OC w życiu prywatnym

OC w życiu prywatnym to usługa, która wyjątkowo może przydać Ci się w życiu. Jeśli to Ty wyrządzisz szkodę i zostaniesz zobowiązany do pokrycia strat, wypłacimy odszkodowanie w sytuacjach, gdy:

  • zalejesz sąsiada
  • Twoje dziecko wybije komuś szybę
  • zniszczysz telewizor, stół w hotelu
  • w trakcie jazdy na łyżwach przez przypadek złamiesz komuś rękę/nogę
  • Twój pies zaatakował kogoś podczas spaceru po parku

Ubezpieczenie OC w życiu prywatnym obejmuje cały teren Polski i za granicą – wyłącznie poza Twoim domem.

Co pokrywa ubezpieczenie mieszkaniowe?

Ubezpieczenie mieszkaniowe zapewnia ochronę murów i elementów stałych Twojego domu lub mieszkania oraz jego wyposażenie. Pokrywa następujące ryzyka:

  • pożar, powódź, huragan i inne katastroficzne zdarzenia
  • kradzież z włamaniem i rozbojem
  • wszelkie awarie domowe
  • OC w życiu prywatnym

Jak ci pomożemy?

W przypadku nieszczęśliwego wydarzenia zgłaszasz szkodę do nas, może to być w formie elektronicznej – oferujemy ubezpieczenia w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim i Turku. Jeśli zdarzenie okaże się wyjątkowo poważne, umówimy wizytę u rzeczoznawcy, który oceni zakres i wielkość szkód w Twoim domu lub mieszkaniu.

Wolisz skonsultować ofertę w 4 oczy? Zapraszamy Cię do Nas! Nasi konsultanci są do Waszych usług. Będziesz mógł rozwiać wszelkie wątpliwości, dzięki profesjonalnej obsłudze i pomocy. Wszystko przygotujemy na miejscu i po wyjściu będziesz mógł korzystać z naszego ubezpieczenia mieszkaniowego w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim oraz Turku, oraz każdego innego miasta na terenie kraju. Czekamy na Ciebie!

Polisa na Dom/Mieszkanie w 3 prostych krokach bez wychodzenia z domu

1. Zostaw dane kontaktowe. Zgłoś kiedy do Ciebie zadzwonić – podasz dane do polisy.
2. Po otrzymaniu oferty/wniosku polisy sprawdzasz dane opłacasz składkę.
3. Otrzymujesz polisę na email- GOTOWE!   Gwarancja satysfakcji!
Przewiń do góry