Ubezpieczenie na życie i zdrowie

Plan Ochronny UNIQA

 • kompleksowa ochrona życia i zdrowia
 • zabezpieczenie finansowe bliskich na wypadek śmierci ubezpieczonego
 • jedna polisa i jedna składka łączna dla współubezpieczonych

Ochrona z Gwarancją Kapitału

 • Sposób na gromadzenie kapitału, który wypłacimy na koniec umowy
 • Zabezpieczenie bliskich na wypadek śmierci osoby ubezpieczonej
 • Ochrona życia i zdrowia dzięki pakietom i umowom dodatkowym

Pakiet Zdrowotny

Pakiet Ochronny

 • ubezpieczenie na życie
 • realna pomoc na wypadek śmierci, poważnego zachorowania, pobytu w szpitalu i urodzenia się dziecka
 • w określonych sytuacjach dostęp do lekarzy specjalistów, badań i rehabilitacji
 • Wariant I, Wariant II, Wariant III, Wariant IV
 • Pakiet VIP

Medycyna bez Granic

Ubezpieczenie “Medycyna bez Granic” może zapewnić Ci opiekę medyczną do wartości 2 000 000 euro na całym świecie w razie nowotworu, przeszczepu szpiku kostnego, przeszczepu narządów, wszczepienia by-passów, operacji naprawczej zastawki serca lub zabiegów neurochirurgicznych.

Telekonsultacje medyczne

 • dostęp do telekonsultacji medycznych przez czat, wideo lub telefon
 • konsultacje z lekarzami 9 specjalizacji w formie indywidualnej
 • możliwość konsultacji wyników badań, rozpoznania dolegliwości, wystawienia e-recepty, skierowania na diagnostykę
Obsługujemy klientów na terenie całego kraju!

Ubezpieczenie na życie - dlaczego warto?

Dbałość o ochronę i bezpieczeństwo finansowe Twoich bliskich nie musi być skomplikowane. Ubezpieczenie na życie to również gotowe pakiety, które pozwalają na zabezpieczenie finansowe wskazanych przez Ciebie osób na wypadek Twojej śmierci. Ale również oferują zabezpieczenie finansowe dla osoby ubezpieczonej w przypadku problemów zdrowotnych i nieszczęśliwych wypadków. Niejednokrotnie taka polisa może wybawić ubezpieczonego z problemów finansowych w przypadku pogorszenia stanu zdrowia, niezdolności do pracy lub nieszczęśliwego wypadku. Dzięki polisie możesz m.in. szybciej rozpocząć rehabilitację, skorzystać z wizyt u lekarzy specjalistów czy np. zasięgnąć porady psychologa. Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie na życie?

 

Czym jest ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie na życie jest rodzajem polisy osobowej, które jest zabezpieczeniem bliskich Ci osób w przypadku Twojej śmierci. Może mieć ono charakter ochronny lub mieszany, kiedy to część wpłacanej składki przez Ciebie jest wyposażona w opcję oszczędzania długoterminowego. W czasie trwania umowy oszczędzasz i masz zapewnioną ochronę, a na jej koniec otrzymujesz gwarantowany kapitał, natomiast pieniądze z ubezpieczenia po śmierci ubezpieczonego trafiają do rąk osób uposażonych bez płacenia podatków i nie trzeba czekać na zakończenie niejednokrotnie skomplikowanych długich spraw spadkowych.

Bezpieczeństwo Twoich bliskich

Ubezpieczenie na życie jest gwarancją zabezpieczenia finansowego dla rodziny pogrążonej w tragedii. Pieniądze z polisy są szybko wypłacane i zapewnią najbliższym nie tylko środki na organizację pogrzebu, ale także zasoby na najbliższe kilka lat życia. Ubezpieczenie na życie w miastach takich jak Kalisz, Konin, Katowice, Ostrów Wielkopolski, ale również pozostałe miasta na terenie całego kraju, rozszerzone o dodatkowe opcje, stanie się ochroną dla bliskich Ci osób, na wypadek Twojej śmierci także w przypadku nieszczęśliwego wypadku, urazów ciała czy rehabilitacji. Masz też możliwość zapewnienia dzieciom dodatkowej renty po Twojej śmierci.

Pakiet dopasowany do Twoich potrzeb

Umowa podstawowego pakietu to gwarancja wypłaty środków upoważnionym osobom w przypadku zgonu ubezpieczonego. Niewątpliwą zaletą ubezpieczenia na życie jest możliwość wzbogacenia pakietu nawet w trakcie trwania umowy o dodatkowe zapisy, które zapewniają ochronę finansową przed losowymi zdarzeniami, inwalidztwem, uszczerbkiem, operacją medyczną, niezdolnością do pracy czy pobytem w szpitalu. Dzięki wprowadzaniu zmian do polisy możesz cieszyć się faktem, że jej zakres dopasuje się do Twoich zmieniających się życiowych potrzeb.

Wpływ na wysokość składki

Wysokość składki na ubezpieczenie na życie zależy od kilku czynników i na niektóre z nich masz realny wpływ. Znaczącymi elementami są tu stan Twojego zdrowia oraz wysokość odszkodowania. Ty wybierasz umowy dodatkowe, które podnoszą wielkość składki, ale też okres ubezpieczenia, sam decydujesz, jaki chcesz rodzaj i charakter polisy. Znacząco trudniej jest zawrzeć ubezpieczenie gdy nasz stan zdrowia się pogorszy, a nawet może okazać się to niemożliwe.

Duża elastyczność i niewielkie ograniczenia

Umowa ubezpieczenia na życie dopasowana będzie do Twoich indywidualnych potrzeb perspektyw finansowych i preferencji. Z jednej polisy skorzystać może nawet kilka osób, a częstotliwość opłacania składki wybierzesz samodzielnie spośród opcji miesięcznych, kwartalnych, a nawet rocznych. Niewątpliwą zaletą ubezpieczenia na życie jest jego elastyczność i niewielka liczba ograniczeń dotyczących wieku czy czasu trwania umowy.

Ubezpieczenie na życie Kalisz, Konin, Katowice, Ostrów Wielkopolski oraz pozostałych polskich miast to rozwiązanie dla osób, które na pierwszym miejscu stawiają dbałość o bezpieczeństwo najbliższych. Choć polisa daje tak duże możliwości, samo wypełnienie wniosku o jej zakup trwa zaledwie kilka minut.

Przewiń do góry