Ubezpieczenie na życie i zdrowie - Pleszew

Polisa na życie

Zabezpiecz Swoich bliskich na wypadek śmierci lub poważnego zachorowania. W przypadku ciężkich dolegliwości omijaj kolejki w przychodniach i szpitalach świadczących usługi w ramach NFZ. Czas w sytuacjach zagrożenia ma kluczowe znaczenie, dlatego ubezpieczenie zdrowotne i polisa na życie Pleszew to produkty skrojone specjalnie na Twoje potrzeby. Zapoznaj się z moją ofertą i chroń to, co najcenniejsze.

Ubezpieczenia zdrowotne Pleszew – bezpośrednia obsługa

    Działam lokalnie bez zbędnych formalności, dojadę do wybranego miejsca lub pomogę zawrzeć polisę na życie on-line. Przygotowuje kompleksowe warianty, które obejmą Ciebie i Twoich bliskich. Jeśli interesujesz się bardziej innowacyjnymi propozycjami, mogę w ramach jednej składki zaproponować rozszerzenie o produkty emerytalne, które podniosą jakość Twojego życia na starość. Zapomnij o czekaniu na wizytę u specjalisty i płaceniu za prywatne gabinety – ubezpieczenia zdrowotne Pleszew raz na zawsze rozwiążą ten problem. Choroba dziecka, ciąża, rehabilitacja czy zabiegi i operacje będziesz miał zapewnione w ramach indywidualnej opieki medycznej w nowoczesnych i komfortowych placówkach.

Polisa na życie Pleszew – indywidualna oferta

Mam przygotowane gotowe pakiety ubezpieczenia dla osób fizycznych podobnych do ubezpieczenia grupowego.

PAKIET OCHRONNY gotowe zakresy

Zostaw kontakt a na spotkaniu przeprowadzę szczegółową analizę potrzeb – zarówno Twoich, jak i rodziny. Przejrzymy dotychczas zawarte Twoje polisy żeby zminimalizować koszty. Opiszę możliwości, jakie oferują poszczególne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych i życiowych, a także skalkuluję odpowiednią wysokość składki akceptowalnej dla Twojego budżetu. Pakiety ochronne, które oferuję, są dostępne dla każdego Klienta. Polisy na życie i ubezpieczenia zdrowotne Pleszew mają szeroką paletę składek, dlatego, jeśli nawet Twoje możliwości finansowe są niewielkie, na pewno znajdziesz coś również dla Siebie. Moim celem jest uświadomienie każdej osobie, że nawet za niewielką miesięczną kwotę można radykalnie zwiększyć bezpieczeństwo własne i swojej rodziny, a środki finansowe otrzymane po śmierci bliskiej osoby pomogą rozwiązać wiele trudności, które są jej następstwem. Coraz większe kłopoty z dostępem do specjalistów oraz rosnące koszty zabiegów, operacji czy nawet pochówków są tego najlepszym przykładem. W razie potrzeby przedstawię ubezpieczenie turystyczne ze zniżką, jeśli planujesz wyjazd na wakacje lub wysyłasz dziecko na kolonię. Zaprezentuję również kompleksowe propozycje polis na życie Pleszew połączonych z pakietami medycznymi, które dają możliwość sporych oszczędności przy całościowym zabezpieczeniu Ciebie i Twoich bliskich. Nie ma także przeciwwskazań, by dołączyć do tego OC i AutoCasco, nieruchomość czy majątek firmy.

Moim celem jest uświadomienie każdej osobie, że nawet za niewielką miesięczną kwotę można radykalnie zwiększyć bezpieczeństwo własne i swojej rodziny, a środki finansowe otrzymane po śmierci bliskiej osoby pomogą rozwiązać wiele trudności, które są jej następstwem. Coraz większe kłopoty z dostępem do specjalistów oraz rosnące koszty zabiegów, operacji czy nawet pochówków są tego najlepszym przykładem. W razie potrzeby przedstawię ubezpieczenie turystyczne ze zniżką, jeśli planujesz wyjazd na wakacje lub wysyłasz dziecko na kolonię. 

Zaprezentuję również kompleksowe propozycje polis na życie Pleszew połączonych z pakietami medycznymi, które dają możliwość sporych oszczędności przy całościowym zabezpieczeniu Ciebie i Twoich bliskich. Nie ma także przeciwwskazań, by dołączyć do tego OC i AutoCasco, nieruchomość czy majątek firmy.

Wiedziałeś o tym, że możesz mieć dostęp do lekarzy na całym świecie za 116zł m-c MBG? Warto mieć takie ubezpieczenie na życie z leczeniem za granicą, które wreszcie staje się dostępne dla każdego. Oferuje dostęp do najlepszych specjalistów i nowoczesnych procedur w przypadku poważnego stanu chorobowego. Ubezpieczenie może zapewnić opiekę medyczną do 2 000 000 euro na całym świecie w razie nowotworu, przeszczepu szpiku kostnego, przeszczepu narządów, wszczepienia by-passów, operacji naprawczej zastawki serca lub zabiegów neurochirurgicznych. Korzyści ubezpieczonemu to między innymi:

  • Szybka diagnoza – pomoc w uzyskaniu diagnozy w kraju przez konsultacje lekarzy specjalistów i badania diagnostyczne.

  • Druga opinia medyczna – opinia zagranicznego eksperta medycznego dotycząca diagnozy i propozycji dalszego leczenia.

  • Opieka medyczna za granicą – organizacja i pokrycie kosztów leczenia w renomowanej placówce za granicą, podróży, tłumacza, transportu, zakwaterowania, pobytu w szpitalu, operacji i opieki po niej, leków po powrocie do kraju oraz świadczenia pieniężnego za każdy dzień pobytu w szpitalu.

  • Opieka kontrolna po leczeniu za granicą – wytyczne od lekarza prowadzącego leczenie za granicą, jak kontrolować stan zdrowia i zwrot kosztów realizacji zaleceń pokontrolnych.

Jeśli jesteś zainteresowany tym ubezpieczeniem, możesz się ze mną skontaktować

Sprawdź pozostałą ofertę ubezpieczeniową w Pleszewie

Przewiń do góry