Ubezpieczenia Sieradz

W życiu warto być przygotowanym na różne sytuacje. Dlatego jako agent ubezpieczeniowy UNIQA w Sieradzu proponuję ubezpieczenia, dzięki którym będziesz gotowy nawet na niespodziewane wydarzenie. Szeroka oferta usług sprawia, że dobierzesz polisę do swoich indywidualnych potrzeb oraz możliwości. Zapewniam pomoc na każdym etapie przy dopełnianiu różnego rodzaju formalności oraz zgłaszaniu przez Ciebie szkody.

UNIQA Sieradz

Klienci indywidualni – oferta ubezpieczeń OC i autocasco dopasowana do Twoich możliwości

Klienci biznesowi – sprawdź, co możesz zyskać

W wypadku współpracy z klientem indywidualnym oferuję różnego rodzaju ubezpieczenia. Jako agent ubezpieczeniowy UNIQA zajmuję kilkoma kwestiami.

Każdy właściciel auta wie, że wykupienie odpowiedniej polisy jest niezbędne. Atutem jest nabycie u agenta ubezpieczenia majątkowego, który odpowiednio dobraną polisą uchroni Cię przed kosztami naprawy czy wymiany pojazdu w przypadku jego uszkodzenia lub kradzieży.

Tego typu osłona ubezpieczeniowa dzieli się na dwa rodzaje: dobrowolną, czyli autocasco, oraz obowiązkową, czyli OC. W przypadku tego pierwszego pokrywane są koszty własne, a drugiego związane ze szkodami wyrządzonymi innym osobom lub ich mieniu w wyniku kolizji czy wypadku. Wielkość składki ubezpieczeniowej UNIQA jest zależna od wielu czynników, takich jak rodzaj pojazdu wartość, wiek i doświadczenie kierowcy, miejsce zamieszkania czy rodzaj szkody.

Józef Wewiór - agent, pośrednik ubezpieczeniowy Uniqa

Moja praca agenta ubezpieczeniowego działającego w Sieradzu obejmuje także klientów biznesowych. Prowadzenie działalności gospodarczej obecnie może wiązać się ze swego rodzaju niepewnością oraz troską o przyszłość. Zapewnienie bezpieczeństwa firmie jest więc kluczową kwestią. Oferta, jaką UNIQA proponuje przedsiębiorcom, jest dostosowana do aktualnych potrzeb rynku i biznesu. Kontaktując się ze mną, zyskujesz możliwość zawarcia umowy stacjonarnie lub online. Ja zadbam o bezpieczeństwo i ograniczę ryzyka w Twojej firmie.

Korzystając z mojej oferty agenta ubezpieczeniowego UNIQA w Sieradzu otwierasz się na możliwość ochrony nie tylko majątku, ale także życia i zdrowia swojego oraz pracowników. Oferuję szeroki zakres ubezpieczeń, profesjonalną obsługę oraz pomoc w razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości. UNIQA gwarantuje szybką wypłatę świadczeń. Oprócz podstawowych pakietów możesz także wykupić dodatkowe, rozszerzone wersje. Staram się proponować klientom atrakcyjne ceny i korzystne zniżki, które sprawiają, że wykupienie polisy naprawdę się opłaca. Dzięki temu możesz ze spokojem zająć się prowadzeniem firmy.

Czym jest ubezpieczenie NNW?

Właściciele pojazdów mogą zdecydować się też na NNW. To dodatkowa opcja ubezpieczeniowa, która pojawia się, gdy chcesz chronić kierowcę oraz pasażerów przed następstwami kolizji komunikacyjnych. Jest to ubezpieczenie, które ma zapewnić świadczenie finansowe w przypadku trwałego uszczerbku na zdrowiu, kosztów leczenia po wypadku czy nawet śmierci w jego wyniku. Jest ono stosowane nie tylko podczas jazdy, ale także w czasie wsiadania, wysiadania, rozładunku, załadunku czy naprawy samochodu.

Jako agent ubezpieczeniowy UNIQA wiem z doświadczenia, że zdarzają się sytuacje, w których samo ubezpieczenie OC nie wystarcza, by pokryć wszystkie wydatki związane z leczeniem po wypadku. Wówczas warto zapewnić sobie właśnie dodatkową ochronę od NNW. Zagwarantuje ono bowiem dodatkową ochronę oraz wsparcie finansowe tak niezbędne w procesie powrotu do zdrowia i do codziennego funkcjonowania. Warto zdecydować się na ubezpieczenie NNW od UNIQA także w razie prowadzenia działalności gospodarczej, ponieważ może zapewnić świadczenia na przykład w momencie tymczasowej niezdolności do pracy, między innymi po wypadku.

Warto wspomnieć o tym, że ubezpieczenie NNW w UNIQA najczęściej jest stosunkowo niedrogie, a jako agent odpowiednio dostosuję je do Twoich możliwości oraz oczekiwań. Wspólnie wybierzemy zakres ochrony, wysokość składek, obszar działania oraz inne, dodatkowe opcje. Jeśli chcesz wiedzieć więcej, to zapraszam do kontaktu, zostanę Twoim doradcą ubezpieczeniowym dobiorę odpowiednią polisę.

Skorzystaj z oferty agenta ubezpieczeniowego w Sieradzu

Oprócz ubezpieczenia pojazdu jako agent w Sieradzu moim klientom proponuję także polisy na mieszkanie, dom czy życie, wersje zdrowotne oraz gromadzenie kapitału przeznaczonego dla dzieci lub na okres emerytury. Propozycja UNIQA pozwala na dostosowanie wysokości składek do indywidualnych możliwości finansowych i zapewnienie sobie w ten sposób odpowiedniej ochrony. Jako agent dokładnie analizuję Twoją sytuację i budżet, by następnie na tej podstawie zaproponować Ci konkretne rozwiązania.

Oddział Sieradz
Przewiń do góry