Ubezpieczenie na życie i zdrowie - Turek

Polisa na życie

Zabezpiecz Swoich bliskich na wypadek śmierci lub poważnego zachorowania. W przypadku ciężkich dolegliwości omijaj kolejki w przychodniach i szpitalach świadczących usługi w ramach NFZ. Czas w sytuacjach zagrożenia ma kluczowe znaczenie, dlatego ubezpieczenie zdrowotne i polisa na życie Turek to produkty skrojone specjalnie na Twoje potrzeby. Zapoznaj się z moją ofertą i chroń to, co najcenniejsze.Polisa na życie Turek – indywidualna oferta

    Podczas spotkania przeprowadzę szczegółową analizę potrzeb – zarówno Twoich, jak i rodziny. Opiszę możliwości, jakie oferują poszczególne pakiety ubezpieczeń zdrowotnych, a także skalkuluję odpowiednią wysokość składki akceptowalną dla Twojego budżetu.

    W razie potrzeby dołączę ubezpieczenie turystyczne, jeśli akurat planujesz wyjazd na wakacje lub wysyłasz dziecko na kolonię.

    Zaprezentuję również kompleksowe propozycje polis na życie Turek połączonych z pakietami medycznymi, które mają indywidualnie negocjowane składki i stanowią możliwość sporych oszczędności przy całościowym zabezpieczeniu Ciebie i Twoich bliskich. 

    Nie ma także przeciwwskazań, by dołączyć do tego OC i AutoCasco, nieruchomość czy majątek firmy.

Ubezpieczenia Turek – propozycja dla każdego Klienta

    Pakiety ochrony, które oferuję, są dostępne dla każdego Klienta. Polisy na życie i ubezpieczenia zdrowotne Turek mają szeroką paletę składek, dlatego, jeśli nawet Twoje możliwości finansowe są niewielkie, na pewno znajdziesz coś również dla Siebie.

    Moim celem jest uświadomienie każdej osobie, że nawet za niewielką miesięczną kwotę można radykalnie zwiększyć bezpieczeństwo własne i swojej rodziny, a środki finansowe otrzymane po śmierci bliskiej osoby pomogą rozwiązać wiele trudności, które są jej następstwem. 

    Coraz większe kłopoty z dostępem do specjalistów oraz rosnące koszty zabiegów, operacji czy nawet pochówków są tego najlepszym przykładem.

Przewiń do góry